Preskočiť na obsah
Peter Kľučka

Priemyselná výroba

Peter Kľučka

Obrábanie kovov

Obec
Zákopčie
Od roku
1997
IČO
34 929 070

Peter Kľučka

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
023 11 Zákopčie
Na trhu od
1. septembra 1997
IČO
34 929 070
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 25.53)
Obrábanie kovov

Podnikanie v číslach

29
rokov na trhu
1997
rok vzniku
5
položiek predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Peter Kľučka

Peter Kľučka – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Zákopčie. Podniká od 1. septembra 1997.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Obrábanie kovov“ (25.53). Predmet podnikania tvorí 5 položiek, napríklad kovoobrábanie, prípravné práce k realizácii stavby a dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.

Základné údaje

Obchodné meno
Peter Kľučka
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
34 929 070
Dátum vzniku
1. septembra 1997
Miesto podnikania
023 11 Zákopčie
Živnostenský register
Okresný úrad Čadca, vložka č. 502-11389
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 25.53)
Obrábanie kovov

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Peter Kľučka zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 5 položiek.

  • Kovoobrábanie

  • Prípravné práce k realizácii stavby

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

  • Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly

  • Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Peter Kľučka?

Miesto podnikania je v obci 023 11 Zákopčie.

Čím sa Peter Kľučka zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Obrábanie kovov“ (25.53). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: kovoobrábanie; prípravné práce k realizácii stavby; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly.

Aké je IČO – Peter Kľučka?

IČO je 34 929 070.

Odkedy podniká Peter Kľučka?

Podnikanie začalo 1. septembra 1997. Na trhu pôsobí 29 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Peter Kľučka podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese peter-klucka.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.